Ekl: a Köln nyert, és küzdhet a továbbjutásért

B. D. K.B. D. K.
2022.10.28. 16:31
Mint arról beszámoltunk, a rossz időjárási körülmények miatt a játékvezető a csapatokkal és az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) delegáltjával történt egyeztetés után már a nyolcadik percben félbeszakította csütörtökön a cseh Slovácko és a német 1. FC Köln mérkőzését az Európa-konferencialigában. A meccset ma 13 órás kezdéssel pótolták, és a német gárda egy góllal nyert.

Az első félidő kevés helyzetet hozott, a fordulás után azonban felpörögtek az együttesek. A Köln az 51. percben büntetőt végezhetett el, de Florian Kainz kísérletét hárította Filip Nguyen. (VIDEÓ ITT!)

A német csapat azonban így is behúzta a meccset, a 82. percben ugyanis a mérkőzés második tizenegyesét értékesítette Ondrej Duda (0–1). (VIDEÓ ITT!)

Győzelmével a Köln életben tartotta a továbbjutási esélyeit, míg a Slovácko biztosan búcsúzik a sorozattól.