Asztalitenisz: a Postás és a Celldömölk az őszi bajnok

2014.12.15. 14:21
A nőknél a  Postás SE első számú csapata, a férfiaknál pedig a Celldömölk áll az élen az őszi meccsek után az asztalitenisz Extraligában.

A hazai szövetség hétfői tájékoztatása szerint a női bajnokság alapszakaszának múlt heti rangadóján ugyan döntetlen született (Postás SE I.–Szekszárd AC 5:5), ám a találkozón elért jobb játszmaarányának köszönhetően a Postás SE zárja az élen az őszi táblázatot a Szekszárd és a Budaörs előtt.

A férfiaknál a Celldömölk veretlenül vezeti a tabellát, megelőzve a Békés és a Pécs együttesét.

9. Soltvadkert 0
(Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény, ha az döntetlen volt, a mérkőzésen elért jobb játszmaarány rangsorol.)