BL: Komolyan vesszük a DVSC-t - Goncsarenko

2012.08.06. 21:17
A Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának visszavágóján a DVSC-Teva labdarúgócsapata a fehérorosz BATE Boriszovot fogadja. Viktor Goncsarenko, a vendégek vezetőedzője komolyan veszi a Debrecent, és ötven-ötven százalék esélyt lát a továbbjutásra.

„Nem érzem, hogy nehéz helyzetben lennénk az 1-1 miatt, voltunk már ennél nehezebb szituációban is. Vár még ránk kilenc perc, majd eldől, melyik csapat harcolja ki a továbbjutást, nekünk és a Debrecennek is ötven-ötven százalék az esélye. Az olimpiáról visszatérő labdarúgók közül négyen utaztak el velünk, jó állapotban vannak, de még nem döntöttük el, hogy kezdőként számítok-e rájuk. Ugyanannyi esélyük van bekerülni, mint a többieknek. Az első meccsen a Debrecen játéka nem okozott meglepetést, valójában ezen a szinten már minden ellenfelet nagyon komolyan veszünk, és jól felkészülünk rájuk. Ahhoz, hogy holnap nyerjünk, a játékunkon javítani kell" – mondta Goncsarenko a dvsc.hu oldalán.