Videó: ritkán látni ilyet Alissontól – óriási hibáját kihasználva lőtt gólt a Wolves

K. B.K. B.
2023.01.07. 21:58
Alisson hatalmasat hibázott a Wolves ellen (Fotó: Getty Images)
A labdarúgó FA-kupa szombat esti rangadóján a Wolverhampton a Liverpool otthonába érkezett. A „farkasok” Alisson Beckertől nem megszokott hibát kihasználva szerezték meg a vezetést a 30. percben.

Elsőre szabálytalanságnak tűnő eset után Alisson kapushoz került a labda, s még őt is meglephette, hogy Andrew Madley játékvezető nem fújt a sípjába: Trent Alexander-Arnoldnak passzolt volna jobbra röviden a vele szinte már szemben álló Goncalo Guedes mellett, ám a portugál ebben a szituációban könnyedén csapott le a labdára, s lőtt a kapuba a 30. percben.

A Liverpool Darwin Núnez 45. percben szerzett góljával egyenlített, a szünetre 1–1-es állással vonultak a csapatok.

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
Liverpool–Wolverhampton 1–1
(Núnez 45., ill. Guedes 26.) – a félidőben

KORÁBBAN
Crystal Palace–Southampton 1–2 (Édouard 14., ill. Ward-Prowse 37., A. Armstrong 68.)
Gillingham FC (IV.)–Leicester City 0–1 (Iheanacho 56.)
Preston North End (II.)–Huddersfield Town (II.) 3–1 (Lees 61. – öngól, B. Diaby 73., Browne 85., ill. Kamberi 57.)
Reading (II.)–Watford (II.) 2–0 (Abrefa 45+3., S. Long 90+4.)
Tottenham Hotspur–Portsmouth (III.) 1–0 (Kane 50.)
Blackpool (II.)–
Nottingham Forest 4–1 (Ekpiteta 17., Poveda 64., Hamilton 71., J. Yates 87., ill. R. Yates 90+2.)
Boreham Wood (V.)–Accrington (III.) 1–1 (Ndlovu 77., ill. Astley 6.)
AFC Bournemouth–Burnley (II.) 2–4 (Christie 12., Solanke 48., ill. Benson 6., 57., Zaruri 39., 43.)
Chesterfield (V.)–West Bromwich Albion (II.) 3–3 (T. Williams 7., Dobra 36., 41., ill. Thomas-Asante 2., 90+4., Grant 17.)
Fleetwood (III.)–QPR (II.) 2–1 (Nsiala 40., Omochere 67., ill. Field 37.)
Hull (II.)–Fulham 0–2 (Kurzawa 37., D. James 90+4.)
Ipswich (III.)–Rotherham (II.) 4–1 (Humphreys 43., Chaplin 74., Ladapo 78., Burns 86., ill. Washington 47. – 11-esből)
Middlesbrough (II.)–Brighton 1–5 (Akpom 13., ill. Gross 8., Lallana 29., Mac Allister 58., 80., Undav 88.)
Millwall (II.)–Sheffield United (II.) 0–2 (Jebbison 23., 36.)
Shrewsbury (III.)–Sunderland (II.) 1–2 (Pennington 80., ill. R. Stewart 90+1., O'Nien 90+4.)
Brentford–West Ham United 0–1 (Benrahma 79.)
Coventry (II.)–Wrexham (V.) 3–4 (Sheaf 36., Gyökeres 69., Palmer 76., ill. Dalby 12., Lee 18., O’Connor 45+6., Mullin 58. – 11-esből)
Kiállítva: Panzo (Coventry, 57.)
Grimsby (IV.)–Burton (III.) 1–0 (Richardson 76.)
Luton (II.)–Wigan (II.) 1–1 (Cornick 45+1., ill. Naylor 17.)
Sheffield Wednesday (III.)–Newcastle United 2–1 (Windass 52., 66., ill. Bruno Guimaraes 69.)