Premier League: kitiltották a dobálózó Tottenham-drukkert

MTI MTIMTI MTI
2019.12.25. 12:51
Kepát kis híján eltalálta egy Tottenham-drukker (Fotó: AFP)
A londoni klubnál azonosították, s kitiltották a Tottenham Hotspur stadionjából azt a szurkolót, aki söröspohárral próbálta megdobni a vasárnapi bajnoki futballmeccsen a városi rivális Chelsea kapusát, Kepa Arrizabalagát.

A Premier League-összecsapáson a második félidő közepén jó két percig állt a játék, miután a drukker kis híján eltalálta a vendégcsapat spanyol kapusát, Kepa Arrizabalagát. Verbális inzultus is érte a Chelsea-t: fekete bőrű német hátvédjét, Antonio Rüdigert többször is rasszista rigmusokkal sértegették. Az ügyben vizsgálat indult.

A vendégegyüttes a hátráltató körülmények dacára – a még az első félidőben szerzett gólokkal – 2–0-ra verte a Tottenhamet, amely a 62. perctől emberhátrányban játszott.

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ

Tottenham Hotspur–Chelsea 0–2(Willian 12., 45+4. – a másodikat 11-esből)
Kiállítva:Szon Hung Min (62., Tottenham)

A MÉRKŐZÉS SZÖVEGES KÖZVETÍTÉSÉT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!

Korábban játszották
Watford–Manchester United 2–0(Sarr 50., Deeney 54. – 11-esből)

Szombaton játszották
Everton–Arsenal 0–0
Aston Villa–Southampton 1–3(Grealish 75., ill. Ings 21., 51., Stephens 31.)
AFC Bournemouth–Burnley 0–1(J. Rodriguez 89.)
Brighton–Sheffield United 0–1(McBurnie 23.)
Newcastle United–Crystal Palace 1–0(Almirón 83.)
Norwich City–Wolverhampton Wanderers 1–2(Cantwell 17., ill. Saiss 60., R. Jiménez 81.)
Manchester City–Leicester City 3–1(Mahrez 30., Gündogan 43. – 11-esből, Gabriel Jesus 69., ill. Vardy 22.)