Premier League: a Norwich a második félidőben támadt fel

2013.11.09. 20:30
A Norwich 3–1-re legyőzte a West Ham Unitedet a Premier League 11. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén.

Bár Ravel Morrison találatával az első félidőben még vezettek a vendégek, a szünet után Gary Hooper tizenegyesével és Robert Snodgrass találatával fordítottak. Sőt, a hajrában Leroy Fer is beköszönt, bebiztosítva ezzel a győzelmet.

A TÖBBI MAI MÉRKŐZÉSRŐL IDE KATTINTVA OLVASHAT!

ANGLIA, PREMIER LEAGUE
Norwich City–West Ham United 3–1 (Hooper 54. –11-esből, Snodgrass 72., Fer 92., ill. R. Morrison 32.)
KORÁBBAN
Liverpool–Fulham 4–0
(Amorebieta 23. – öngól, Skrtel 26., Suárez 36., 54.)
Chelsea–West Bromwich Albion 2–2 (Eto'o 45., Hazard 96. – 11-esből, ill. Long 61., Sessegnon 68.)
Aston Villa–Cardiff City 2–0