Pool: elvették a csodagólt, Klopp zseniális magyarázattal szolgált

2015.12.07. 09:07
Jürgen Klopp nyilatkozataiban sosem kell csalódnunk, játsszon bármit is a Liverpool. A „vörösök” vasárnap 2–0-s vereséget szenvedtek a kiesés elől menekülő Newcastle otthonában, pedig 0–1-nél szereztek egy szabályosnak tűnő gólt, amelyet a játékvezető les címén nem adott meg.

A Pool remek, de érvénytelen gólját a Real Madrid által is figyelt Alberto Moreno szerezte a 84. percben, ekkor még bő tíz perc hátravolt. Alberto Moreno szerezte a 84. percben, ekkor még bő tíz perc hátravolt.

A vége azonban 2–0 lett a Newcastle-nek. A mérkőzést követő sajtótájékoztatón Klopp, a Liverpool német menedzsere érdekes magyarázattal szolgált, hogy miért nem adták meg csapata gólját.

„Megrúgtuk a gólunkat, de mivel összességében pocsékul játszottunk a mérkőzésen, a partjelző azt gondolhatta: »Nem fogtok itt világklasszis gólt rúgni, ha egyszer ennyire szarul futballoztok«” – jegyezte meg a nem megadott gólról a kissé csalódott ábrázatú Klopp.