PL: Martial volt a nyerőember, simán nyert az MU

H. K.H. K.
2020.06.24. 20:55
A Manchester United simán nyert a Sheffield United ellen (Fotó: AFP)
A Manchester United Anthony Martial mesterhármasával 3–0-ra legyőzte a Sheffield Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 31. fordulójában. Hozta a kötelezőt az Everton és a Wolverhampton is.

A LIVERPOOL–CRYSTAL PALACE-RÓL ITT OLVASHAT BŐVEBBEN!

A Manchester United már a nyolcadik percben vezetéshez jutott: Marcus Rashford szerezte meg a labdát az alapvonalnál, azonnal belőtte erőből középre, Anthony Martial pedig estében közelről a vendégek kapujába bombázott (1–0).

Az első félidő hajrájában ismét Martial villant meg – a francia támadó Aaron Wan-Bissaka beadása után hat méterről a jobb alsó sarokba gurított a 44. percben (2–0).

A „vörös ördögök” a második játékrészben is kapujukhoz szegezték a Sheffieldet, aminek meg is lett az eredménye: a 74. percben szép támadás végén ismét Martial ünnepelhetett, mesterhármasával Ole Gunnar Solskjaer csapata simán, 3–0-ra győzött.

Az Everton
, ha nem is könnyen, de elhozta a három pontot a Norwich otthonából – Carlo Ancelotti együttese Michael Keane fejesével nyert 1–0-ra a sereghajtó ellen. A Wolves a remek formában lévő Raúl Jiménez találatával győzte le a Bournemouth-t.