FA-kupa: a Leicester ráadásban rúgott bombagólokkal nyert

2017.02.08. 23:19
Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójának visszavágóján a bajnok Leicester City hosszabbításban 3–1-re legyőzte a másodosztályú Derby Countyt, így bejutott a nyolcaddöntőbe, ahol a harmadosztályú Millwall lesz az ellenfele.

A Leicester az első meccsen a 86. percben mentette újrázásra az összecsapást, most pedig a második félidő elején vezetést szerzett, Albrighton visszafejelt labdáját King csúsztatta közelről a kapuba (1–0)

A 61. percben jött a válasz, De Sart legurított szabadrúgását Camara lőtte kapura, a megpattanó labda pedig becsapta Zielert (1–1).

Újabb gól a rendes játékidőben már nem esett, így jöhetett a ráadás, amelyben Ndidi és Gray is nagyszerű gólt szerzett, így 3–1-re nyert a Leicester City.

Sutton United (V.)–Arsenal február 20., 20.55
Vastag betűkkel az élvonalbeli csapatokat tüntettük fel.King csúsztatta közelről a kapuba (1–0)