Championship: Lampard sikerrel kezdte meg menedzseri karrierjét

2018.08.03. 23:50
Győzelemmel mutatkozott be a kispadon Frank Lampard, a Chelsea egykori, 106-szoros válogatott klasszisa, aki menedzseri pályafutása első meccsén győzelemre vezette a Derby Countyt az angol Championship 2018–19-es idényének első fordulójában.

Igaz, szerencse is kellett Lampardnak ehhez: a Reading ugyanis az 52. percben az izlandi válogatott Jón Dadi Bödvarsson fejesével megszerezte a vezetést (1–0).Jón Dadi Bödvarsson fejesével megszerezte a vezetést (1–0).

A 60. percben Mason Mount egyenlített, igaz, ehhez kellett Vito Mannone kapus is, aki besegítette a nem túl erős lövést a jobb alsó sarokba (1–1).

A vendégek azonban nem elégedtek meg ennyivel, és a 94. percben Mason Bennett jobb oldali beadását Tom Lawrence gyönyörűen csúsztatta a jobb sarokba (1–2).