Angol Ligakupa: 8 között a Man. City, a Leicester és az Everton is

H. K.H. K.
2019.10.29. 22:41
Továbbjutott a Manchester City (Fotó: AFP)
A Manchester City labdarúgócsapata 3–1-re legyőzte a Southamptont, ezzel bejutott az angol Ligakupa negyeddöntőjébe.

A Manchester City nem izzadt meg a néhány napja 9 gólt kapó Southampton ellen, a címvédő Nicolás Otamendi és Sergio Agüero találatával már 2–0-val vonulhatott a szünetre. A második félidőben az argentin csatár másodszor is eredményes volt – noha Pep Guardiola együttese nem zárt tökéletesen, a vendégek ugyanis kozmetikázni tudtak az eredményen, a manchesteriek így is 3–1-re nyertek, és bejutottak a legjobb nyolc közé.

Nem hibázott a Leicester City sem, amely a harmadosztályú Burton Albiont verte meg idegenben 3–1-re, és továbbjutott az Everton is, a Premier League sereghajtóját, a Watfordot búcsúztatva (2–0).