Anglia: Tőzsér fontos láncszem volt, csapata újra győzött

2014.04.19. 18:06
Győzelemmel folytatta veretlenségi sorozatát a Watford az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship): Tőzsér Dániel csapata 3–1-re verte az Ipswichet a 43. forduló szombati játéknapján, és a hazaiak második gólját a magyar légiós készítette elő.

Albert Riera első félidőben esett gólját az Ipswich még megválaszolta, azonban miután a 63. percben Gabriele Angella – Tőzsér Dániel labdájából – befejelte az újabb vezető gólt, már végig a Watford volt előnyben. Tőzsérék hat forduló óta veretlenek, és van még reményük arra, hogy beférkőzzenek a Premier League-ért rendezendő rájátszás résztvevői (3–6. hely) közé.Tőzsér Dániel labdájából – befejelte az újabb vezető gólt, már végig a Watford volt előnyben. Tőzsérék hat forduló óta veretlenek, és van még reményük arra, hogy beférkőzzenek a Premier League-ért rendezendő rájátszás résztvevői (3–6. hely) közé.

Varga Józsefék helyzete sem teljesen reménytelen, de könnyen lehet, hogy a szombati vereség végül sokba kerül majd. A magyar védőt ezúttal a kispadon hagyó Middlesbrough kénytelen volt elbúcsúzni négyes győzelmi sorozatától: a hazai pályán fellépő Borónak csak a hajrábeli szépítés sikerült az életéért küzdő Milwall ellen.

Tizenkét fordulónyi nyeretlenség után győzött a Nottingham Forest is, három fordulóval a zárás előtt a kétszeres BEK-győztesnek is van még esélye a PL-playoffra.