Anglia: a kétszeres BEK-győztes megtréfálta a menetelő Derbyt

2015.01.17. 15:43
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 26. fordulójának nyitó mérkőzésén a Nottingham Forest 2–1-re nyert a Derby County otthonában.

A hazaiak sorozatban négy győzelmet aratva pontszámban holtversenyben az élen várták a mérkőzést, és egészen az utolsó negyedóráig úgy tűnt, újabb sikert aratnak.

A kétszeres BEK-győztes azonban a 75. percben egyenlített, majd a 92. minutumban jött a csattanó, a Nottingham a győztes gólt is megszerezte.

CHAMPIONSHIP
26. FORDULÓ

Derby County–Nottingham Forest 1–2
Az élmezőny állása: 1. AFC Bournemouth 48 pont (55–27, 25 meccs), 2. Derby County 48 (48–25), 3. Ipswich 47 (41–23)