NHL: hét gólt lőtt a Rangers, hatot a Pittsburgh

2022.10.14. 07:28
Sidney Crosby egy góllal és két assziszttal vette ki a részét a Pittsburgh győzelméből (Fotó: Getty Images)
A New York Rangers 7–3-ra győzött a Minnesota Wild otthonában, míg a Pittsburgh Penguins 6–2-re nyert a vendég Arizona Coyotes ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

St. Paulban a vendégek már az első harmad után 3–0-ra vezettek, és később sem álltak le. Artemij Panarin 4 ponttal (1 gól, 3 gólpassz), Chris Kreider pedig két góllal vette ki részét a sikerből.

Pittsburgh-ben – ahol szintén 3–0 volt húsz perc után – Sidney Crosby 3 pontot (1, 2) termelt. A hazaiak kapitányának ez a 18. idénye a klub színeiben, és ezzel az örökrangsor élére került, megelőzve a legendás Mario Lemieux-t, akitJevgenyij Malkin és Kris Letang éppen most ért utol.