nemzetisport.hu 2017.12.07 18:50 Frissítve: 2017.12.07 18:50

Csapó Gábor: Többet várnék a magyar vízilabdától, gyorsabb gondolkodást

„Federert is akkor győzték le az ellenfelei, amikor elkezdte a sémát játszani, és nem csinált semmi váratlant” – Csapó Gábor szerint utóbbi hiányzik a mai magyar vízilabdából is, a játékosoktól sokkal gyorsabb gondolkodást várna. Az olimpiai bajnok center arról is beszélt, hogyan élte meg, hogy jó formája ellenére lemaradt az 1972-es olimpiáról, és mit tart élete legnagyobb szerelmi csalódásának. A Nemzeti Sport Sportkrém című mellékletében megjelenő cikk werkfilmjében azt is elárulta, hogyan kezdett el vízilabdázni Benedek Tibor. Ha arra is kíváncsi, miért nem lett belőle labdarúgó és mennyi volt az első fizetése pólósként, akkor keresse pénteken a Nemzeti Sportot az újságárusoknál.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.05.19 13:26:32

Vízilabda L. G., R. E. B., K. B.

A válogatott kapusa parádézott, Younger és Zalánki 4-4 gólt lőtt – szépített a Szolnok a bajnoki döntőben.

2018.05.16 18:41:49

Vízilabda LAKNER GÁBOR, ROSKA EMESE BOGLÁRKA, MAROSI GERGELY (Tudósítás)

A fáradt Dózsa ellen végig vezettek a fővárosiak, rendkívül magabiztosan nyertek.

2018.05.13 16:22:52

A vendégek voltak jobbak az első félidőben, de a zöld-fehérek a harmadik negyedben elhúztak.

2018.05.01 23:13:21

Vízilabda CSURKA GERGELY

ALAPVONAL. Távlatosan nézve épp ama bizonyos 1999-es, 2000-es nagy menetelés után kezdett rossz útra terelődni a póló.

2018.04.21 13:46:31

Vízilabda SZÖVEG: BALLAI ATTILA, FOTÓK: TUMBÁSZ HÉDI

„Mindenkinek megvan a maga szakmája. Én például magas vagyok” – így szól az olimpiai bajnok egyik örökbecsű aforizmája.