Nemzetisport.hu nyomtatott 2008.02.02 21:37 Frissítve: 2011.07.18 00:09

Vízilabda, férfi ob I: kétgólos egri siker a Komjádi uszodában

Két góllal nyert a Brendon Eger együttese a Vasas ellen a férfi vízilabda ob I-es bajnokság 18. fordulójában.

A Vasas csak a mérkőzés elején tudott vezetni, a második negyedtől az Eger kezében volt az irányítás, és hiába küzdött a bajnokcsapat elszenvedte szezonbeli harmadik vereségét.
Férfi vízilabda ob I
TEVA-VASASPLAKET - BRENDON-UPC-ZF-EGER 7–9 (1–0, 1–4, 5–4, 0–1)
VASAS
Jónás - Katonás, Varga Dániel 3, Kovács R., STEINMETZ Á. 1, Steinmetz B., Mátyás
Csere: Tóth M. 1, Varga Dénes 1, Heinrich 1, Takács B.
EGER
SZÉCSI - Hegedüs G., BIROS 3, Decker Á., KIS G. 1, Nyéki, Kiss Cs.
Csere: CSÁSZÁR 2, Binder 1, Feltham, Varga II Zs. 2, Matajsz
2019.01.13 13:07:49

Vízilabda ROSKA EMESE BOGLÁRKA (szöveg), KONCZ GYÖRGY (fotó)

Tépték már fel az orrát és varrták össze a szemgolyóját, de a pólótól semmi sem tántoríthatta el.

2018.12.27 09:41:03

Vízilabda LAKNER GÁBOR

„A Ferencváros az a nagy hagyományú klub, amelyben szerintem minden téren ki tudok teljesedni.”

2018.12.20 15:15:57

Vízilabda nemzetisport.hu

Vári Attila: Az olimpiai kvalifikáció komoly sportszakmai feladat.

2018.12.12 23:30:44

Vízilabda CSURKA GERGELY

ALAPVONAL. Így fest, amikor egy sportvezető rendre hangsúlyozza, nekünk a versenyzők az elsők – ám a tettek azt tanúsítják, hogy egy frászt azok.

2018.12.07 14:16:56

December 14-16. között a Magyar Kupa négyes döntőit rendezik, majd december 22-én a Tippmix Szuperkupa a tét! (x)