Úszó Eb: Borkai úszó-aranyéremben is bízik az olimpián

MTI MTIMTI MTI
2012.05.24. 17:46
Címkék
Dobogós helyezést remél az úszóktól, de bízik egy aranyérem megszerzésében is a londoni ötkarikás játékokon Borkai Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke.

„Úgy gondolom, ott lehetünk majd a mezőny elején, bízom benne, hogy lesz érme a magyar úszósportnak és abban is, hogy a legnemesebből, a legszebből, azaz az aranyból is sikerül szerezni" – nyilatkozta csütörtökön a Debrecenben zajló úszó Európa-bajnokságon az m1 stúdiójában Borkai.

A MOB-elnök elmondta, elégedett a magyar csapat jelenlegi, 141 fős létszámával, amely szerinte már csak nagyjából 145 fősre duzzadhat. Az elvárásokkal kapcsolatban hozzátette:

„Amennyiben a pekingi eredményeket megismételjük, akkor boldog leszek."

Az olimpiai előkészületekről beszélve úgy fogalmazott, hogy a MOB 99 százalékban elvégezte azokat a munkákat, amelyek a nyugodt körülményeket biztosítják majd a magyar csapatnak Londonban.

Legfrissebb hírek

A Bernabéuban járt XIV. Leó pápa, a Real Madrid az ő nevével árul mezt

Spanyol labdarúgás
13 perce

A Győrbe tartó Bouktit mindent megtett a Metz sikeréért

Kézilabda
20 perce

A ZTE bejelentette középső védője távozását – hivatalos

Labdarúgó NB I
49 perce

Szépített a San Antonio az NBA-döntőben

Amerikai sportok
1 órája

MotoGP: Marc Márquez győzelme ellenére óvatos a folytatást illetően

Egyéb autó-motor
1 órája

Keddi sportműsor: a magyar válogatott a kazahokat fogadja Debrecenben

Minden más foci
8 órája

Angyal Dániel: Szeretnénk maradandót alkotni; a Metz ellen már nem fért bele a hiba a Győrnek

E-újság
8 órája

Szívügy – Somogyi Zsolt jegyzete

Minden más foci
8 órája
Ezek is érdekelhetik