Tenisz: továbbra is gödörben van Balázs Attila

2017.08.14. 20:16
Balázs Attila 6:2, 3:6, 6:3-ra kikapott a hazai környezetben játszó Lorenzo Sonegótól az olaszországi Cordenonsban zajló salakpályás teniszverseny első fordulójában.

Az utóbbi hetekben gödörbe kerülő magyar játékos ötödik kiemeltként indult Cordenonsban, és verhető ellenfelet kapott a szabadkártyás Lorenzo Sonego személyében.

Az első szettben 1:0-ra Balázs vezetett, ám ezután már csak egy játékot nyert meg. A második játszmában 3:1-ről engedte egyenlíteni a világranglista 427. helyén álló olaszt, de 6:3-mal kiharcolta a döntő felvonást. Ennek közepén egyszer 0:40-ről hozta az adogatását, a következő alkalommal viszont már brékelt Sonego, aki nem engedte ki a kezéből a győzelmet.