Tenisz: Raonic kiesett Washingtonban; Muguruza elődöntős

MTI MTIMTI MTI
2017.08.05. 00:35
A harmadik helyen kiemelt Milos Raonic a negyeddöntőben búcsúzott az 1.75 millió dollár (473 millió forint) összdíjazású washingtoni kemény pályás férfi tenisztorna pénteki játéknapján. A kanadai játékost a nyolcadikként rangsorolt amerikai Jack Sock győzte le két szoros szettben.

ATP 500-AS TORNA, WASHINGTON (kemény pálya)
NEGYEDDÖNTŐ

Sock (amerikai, 8.)–Raonic (kanadai, 3.) 7:5, 6:4ATP 500-AS TORNA, WASHINGTON (kemény pálya)
NEGYEDDÖNTŐ

Sock (amerikai, 8.)–Raonic (kanadai, 3.) 7:5, 6:4

***

Az első helyen kiemelt spanyol Garbine Muguruza könnyedén jutott tovább az egyesült államokbeli Stanfordban zajló, 710 ezer dollár (184.7 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna pénteki negyeddöntőjéből.

A wimbledoni Grand Slam-torna bajnoka az ötödikként rangsorolt horvát Ana Konjuhot győzte le két sima szettben, 63 perc alatt.

WTA-TORNA, STANFORD (kemény pálya)
NEGYEDDÖNTŐ

Muguruza (spanyol, 1.)–Konjuh (horvát, 5.) 6:1, 6:3

***

Philipp Kohlschreiber után Joao Sousa jutott fináléba a 482 ezer euró (146.9 millió forint) összdíjazású kitzbüheli salakpályás férfi tenisztornán. A portugál játékos a pénteki második elődöntőben két szoros szettben verte meg az osztrák Sebastian Ofnert.