Tenisz: Lukács Dénes Újvidéken játssza idei harmadik döntőjét

2011.08.21. 09:00
Lukács Dénes döntőbe jutott az Újvidéken zajló, 10 ezer dollár összdíjazású tenisztornán.

A múlt heti szabadkai elődöntőt követően Újvidékre utazott Lukács Dénes, aki ezúttal 6. kiemeltként vágott neki a 10 000 dolláros versenynek.

A hazai szövetség beszámolója szerint az Ábris TC játékosa az első két meccsén nem vesztett szettet, aztán a nyolc között a szabadkártyás szerb Pedja Krsztin már megnehezítette a dolgát, de így is bejutott az elődöntőbe, ahol tegnap szetthátrányból állt fel a 4. kiemelt szerb Nikola Csacsics ellen, és 3:6, 7:6 (6), 6:1-re megnyerte a mérkőzést.

A világranglista 530. helyén álló magyar ezzel idei harmadik döntőjét játszhatja, ellenfele pedig a 3. kiemelt osztrák Michael Linzer (382.) lesz.