MTI 2018.02.18 19:13 Frissítve: 2018.02.18 19:44

Tenisz: Kvitová legyőzte Muguruzát a dohai döntőben

A kétszeres wimbledoni bajnok cseh Petra Kvitová játszmahátrányból fordítva legyőzte a korábbi világelső spanyol Garbine Muguruzát a dohai kemény pályás női tenisztorna vasárnapi döntőjében.

A két játékos először 2015-ben találkozott egymással, akkor Muguruza nyert, azóta viszont Kvitová már negyedszer győzött.

WTA-TORNA, DOHA (3 173 000 dollár, kemény pálya)
DÖNTŐ

Kvitová (cseh, 16.)–Muguruza (spanyol, 4.) 3:6, 6:3, 6:4

2019.08.02 17:01:16

Tenisz KLEIN RON

Babos Tímea előtt nővére, Zsuzsanna taposta ki az utat a teniszvilág elitje felé.

2019.07.21 19:00:06

Tenisz HARMATH ÁKOS

A 30 éves Balázs Attila pályafutása során első alkalommal játszott döntőt ATP-tornán.