Tenisz: Fucsovicsék legyőzték Seppiéket, jön az 1. kiemelt

2017.11.07. 18:47
A pozsonyi ATP Challenger-tornán Fucsovics Márton és Borsos Gábor két rövidítéses szettben legyőzte a Ricardas Berankis, Andreas Seppi litván, olasz kettőst.

Fucsovicsék a brék nélküli meccsen az első játszma végén rövidítésben 10–9-es előnyüknél tudták elvenni ellenfelük adogatópontját, a másodikban pedig 1–1 után, ezt követően 6–3-nál három meccslabdához jutottak, és a harmadikkal már éltek (7:6, 7:6).

A magyar kettős a negyeddöntőben az első helyen kiemelt Roman Jebavy, Matwe Middelkoop cseh, holland duóval csap össze.

ATP CHALLENGER (POZSONY)
PÁROS, 1. FORDULÓ

Borsos, Fucsovics (magyar)–Berankis, Seppi (litván, olasz) 7:6 (11–9), 7:6 (7–5) (7:6, 7:6).