Tenisz: Federer sérülés miatt visszalépett a madridi tornától

MTI MTIMTI MTI
2016.05.02. 19:48
Roger Federer sérülés miatt visszalépett a 4.8 millió euró (1.5 milliárd forint) összdíjazású salakpályás madridi tenisztornától.

A svájciak korábbi világranglista-vezetője – aki a harmadik kiemelt volt Madridban – elmondta, hogy a hétvégén megsérült a háta, és mivel nem akarja, hogy súlyosabbá váljon a problémája, hétfőn a visszalépés mellett döntött.

A 17-szeres Grand Slam-torna győztes Federer hozzátette, hogy a jövő heti római tornán szeretne részt venni.

A 34 éves teniszezőnek térdsérülés miatt körülbelül két hónapot kellett kihagynia a januári ausztrál nyílt bajnokság után.