Tenisz: Hewitt elbúcsúzott, Murray és Federer továbbment

2014.08.13. 21:59
A harmadik helyen kiemelt cseh Petra Kvitová nem jutott nyolcaddöntőbe a Cincinnatiben zajló tenisztorna női versenyében, és ugyancsak a második fordulóban esett ki honfitársa, a negyedikként rangsorolt Tomás Berdych a férfiak között.

A férfiaknál Andy Murray Joao Sousával szemben könnyedén, két szettben 6:3, 6:3-ra nyert, a 15. helyen kiemelt olasz, Fabio Fognini pedig 6:1, 6:4-re győzte le az ausztrál Lleyton Hewittot. Andy Murray Joao Sousával szemben könnyedén, két szettben 6:3, 6:3-ra nyert, a 15. helyen kiemelt olasz, Fabio Fognini pedig 6:1, 6:4-re győzte le az ausztrál Lleyton Hewittot.

A nőknél az első helyre rangsorolt Serena Williams Samantha Stosurt két játszmában, de mindkétszer rövidítésben, 7:6, 7:6-tal búcsúztatta el, a negyedik helyen kiemelt Agnieszka Radwanska pedig japán ellenfelét győzte le.

ATP 1000-ES TORNA, CINCINNATI (3 079 555 dollár, kemény pálya)