nemzetisport.hu 2017.11.03 12:22 Frissítve: 2017.11.03 12:22

Fucsovics Márton válaszolt a Nemzeti Sport olvasóinak üzeneteire

Fucsovics Márton élete formájában teniszezett az elmúlt héten a bázeli ATP-versenyen. A negyeddöntőben Marin Ciliccsel játszott, s bár 7:6, 5:7, 7:6-ra kikapott, az eredmény is mutatja, megszorította a világranglista negyedik horvátot. A nézők reakciója egyértelmű volt: állva tapsolták az ATP-ranglistán a 84. helyre előrelépő magyart. Budapesten, a Hősök terén beszélgetett vele az NSO Tv arról, milyen út vezetett a 2010-es, wimbledoni junior Grand Slam-győzelemtől addig, hogy top 100-as teniszezővé vált. Emellett néhány szurkolói üzenetre is válaszolt.

Fucsovics Mártonról még többet megtudhat a Nemzeti Sport jövő pénteken megjelenő Sportkrém című mellékletében.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.06.11 22:35:19

Tenisz BORBÉLY LÁSZLÓ

40 éves román átkot tört meg • Graf óta nem volt ilyen berobbanás • Kétszer is ő volt a legnépszerűbb teniszezőnő.

2018.06.11 23:26:56

Tenisz CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Az egyetlen román sportnapilap különszámot szentelt a párizsi diadalnak, Halep pályafutásának ezer apró epizódja került elő az első teniszhisztijétől Tiriac azon kijelentéséig, hogy a játékos középszerű meccs végén jutott karrierje eddigi csúcsára.

2018.06.11 18:20:16

Tenisz RUSZANOV ANDRÁS

A salak alattomos pályaborítás: a labdát lassítja, a játékos fizikai és mentális elhasználódását gyorsítja.

2018.06.10 14:09:41

Tenisz KLEIN RON (Párizs), HATÁR DÁVID (közvetítés)

Az élete első Grand Slam-döntőjét játszó Thiem három szettben kikapott a spanyoltól.

2018.06.09 10:23:18

Tenisz nemzetisport.hu

A román teniszező szetthátrányból verte meg Sloane Stephenst a Roland Garros döntőjében.