Aus. Open: Babos 83 perc alatt lelt vigaszra párosban

2017.01.19. 08:18
Babos Tímea – oldalán az orosz Anasztaszija Pavljucsenkovával – győzelemmel mutatkozott be az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női párosainak küzdelmében. Amint arról korábban beszámoltunk: Babos egyesben rögtön az első fordulóban kikapott.

Babos és Pavljucsenkova a Sorana Cirstea, Carina Witthöft román, német egységgel találkozott – miután Serena és Venus Williams visszalépett–, és nyert 83 perc alatt 6:4, 6:2-re. Az első szettben 2:1, a másodikban 2:0 volt a brék Babosék javára, akik a negyedik mérkőzéslabdájukkal tudták lezárni a meccset.miután Serena és Venus Williams visszalépett–, és nyert 83 perc alatt 6:4, 6:2-re. Az első szettben 2:1, a másodikban 2:0 volt a brék Babosék javára, akik a negyedik mérkőzéslabdájukkal tudták lezárni a meccset.

Babosék következő ellenfele a második körben Tatjana Maria, Pauline Parmentier (német, francia) kettős lesz, amely úgy nyert az első fordulóban 6:3, 6:1-re, hogy egy órát sem töltött a pályán.