Nemzetisport.hu nyomtatott 2007.07.24 23:34 Frissítve: 2011.10.26 02:44

Tenisz, Kitzbühel: Alexander Peya lehet Mihail Juzsnyij ellenfele

Az ausztriai Kitzbühelben zajló, 786 250 dollár összdíjazású, salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában az osztrák párharcot az alsó ágon Alexander Peya nyerte honfitársával, Oliver Marach-kal szemben.

Így a győztest éri az a megtiszteltetés, hogy a következő körben összemérje erejét a második helyen kiemelt orosz Mihail Juzsnyijjal, aki az első körben erőnyerő volt és így nem lépett pályára.
A torna első fordulójában a keddi napon két mérkőzést fel kellett függeszteni.

KITZBÜHEL, 786 250 EZER DOLLÁR ÖSSZDÍJAZÁS, SALAKPÁLYA:

FÉRFI EGYES, 1. FORDULÓ:
Fognini (olasz)-Brzezicki (argentin) 6:4, 6:3
Köllerer (osztrák)-Koubek (osztrák) 6:4, 6:0
Seppi (olasz)-Lopez (spanyol) 5:7, 6:0, 7:6 (7-3)
Navarro Pastor (spanyol)-Ekonomidisz (görög) 6:4, 6:2
Peya (osztrák) – Marach (osztrák) 6:3, 7:6

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.11.09 20:39:59

Tenisz GALAMBOS DÁNIEL, DÖMÖTÖR CSABA (FOTÓ)

„A wimbledoni sikerrel nőtt az elvárás és a felelősség, ezzel eleinte nagyon nehezen birkóztam meg.”

2017.11.05 16:15:40

Tenisz nemzetisport.hu

A korábbi térdproblémája újult ki a spanyol klasszisnak a párizsi torna negyeddöntőjében.

2017.11.03 10:41:54

Az ATP-világranglista 84. helyén álló teniszezőnek jól esett, hogy a Cilic elleni meccs után rengeteg pozitív kommentet kapott.

2017.10.31 17:36:45

Tenisz KLEIN RON

A pályán kívül nem igazán értik meg egymást világbajnok társával • Ki lesz az új partnere?