Csoda történt a Flamengo meccsén? - kép

2013.10.26. 18:15
Mi okozhatta a csodálatos felemelkedést? Talán a Flamengo kiütéses sikere? (Fotó: yahoo.com)
Brazília egyik legismertebb futballcsapata, a Flamengo rengeteg sikert elért már 117 éves történelme során, de olyan még biztosan nem történt, mint a Botafogo elleni Brazil Kupa-meccsen.

A Botafogo elleni visszavágón nagyon simán, 4–0-ra nyert az egyszeres Copa Libertadores-győztes együttes, és így 5–1-es összesítéssel továbbjutott, de az igazi csoda most kivételesen mégsem a pályán volt látható.

A találkozó után ugyanis az egyik kerekesszékes néző egyszer csak felemelkedett, majd hogy jobban lássa kedvencei ünneplését, áthajolt a korláton.

Az egyelőre rejtély, hogy azért volt-e a „csoda” mert volt pár Jesús a pályán, vagy mert a drukker egyszerűen csak így akart olcsón jó helyhez jutni a stadionban.