Videó: az Atlético-védő „hétegyezett” Neymarnak?

2015.01.29. 10:34
A jelek szerint nehezen viselte az Atlético Madrid–Barcelona spanyol Király-kupa-negyeddöntő visszavágójának alakulását Juanfran, a fővárosiak hátvédje.

A spanyol válogatott játékos a második félidőben, 3–2-es Barca-vezetésnél és szinte garantált katalán továbbjutásnál egy „7-1”-es kézjelzéssel próbálta bosszantani Neymart. Legalábbis a mérkőzésen készült felvételek erre engednek következtetni.

A 2014-es világbajnokság elődöntőjében Németország 7–1-re lemosta a házigazda Brazíliát, erre emlékeztethette Juanfran Neymart. Ha tényleg így tett a spanyol, az több okból sem találó.

•Juanfran nem német.
•Spanyolország Brazíliához hasonlóan, de sokkal korábban, már a csoportkörben búcsúzott a vb-től, többek között a Hollandiától elszenvedett 5–1-es vereség következtében.
•Neymar nem is lépett pályára a 7–1-es vb-elődöntőn.
•A Barcelona 2015 januárjában – három mérkőzés alatt – épp hét gólt lőtt az Atlético Madridnak.

Korábban Thomas Müllerről és a Bayern München világbajnok német játékosairól derült ki, hogy az edzéseken bizony gyakran ugratták brazil csapattársukat, Dantét, aki ezt nehezen viselte.