Primera División: hat gólt lőtt a Real Madrid a Villarrealnak

2010.02.21. 22:53
A spanyol labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának vasárnap késő esti mérkőzésén a Real Madrid 6–2-re legyőzte a Villarrealt. Cristiano Ronaldo remekül kivitelezett szabadrúgásból kezdte a gólgyártást a 18. percben, két percre rá Kaká büntetőből növelte az előnyt. Marcos Senna ugyancsak nagyszerű szabadrúgásból gyorsan szépített, sőt a vendégeknek Gonzalo Higuaín góljára is volt válaszuk, csakhogy társai hamarosan rúgattak még egy gólt az argentinnal, sőt Kaká is meglőtte a másodikat – ám a végeredményt mégsem ő, hanem Xabi Alonso alakította ki. A Real Madridnak ez volt sorozatban az ötödik győzelme a bajnokságban.

Ide klikkelve olvashat bővebben a mérkőzésről.Ide klikkelve olvashat bővebben a mérkőzésről.

PRIMERA DIVISIÓN
23. forduló
Real Madrid–Villarreal 6–2 (C. Ronaldo 18., Kaká 20., 79. – az elsőt 11-esből, Higuaín 54., 71., Xabi Alonso 87. – 11-esből, ill. M. Senna 30., Nilmar 66.)