Primera División: az Atlético a kezdés után sokkolta ellenfelét

2014.02.15. 17:47
Háromgólos győzelmet aratott az Atlético Madrid a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 24. fordulójában hazai környezetben a Real Valladolid ellen. A madridiak a negyedik percre már kétgólos előnyt szereztek – a második gól Diego Costa érdeme, aki ezzel a pazar átemeléssel így már 21. találatnál jár a bajnokságban –, majd mezőnyfölénybe kerülve végig kézben tartották a mérkőzést. A végeredményt a hajrá előtt Diego Godín állította be.

Az Atlético lépéselőnybe került dobogós helyen lévő riválisaival szemben, a bajnokságban a 19. győzelmét aratta, tizenharmadik hazai fellépésén a tizenegyediket, és továbbra is őrzi veretlenségét. És emlékezzünk meg egy szép madridi jubileumról, ez volt ugyanis az Atlético 800. hazai bajnoki sikere.

A kieső helyen álló Valladolid tizenegyedik vereségét szenvedte el, 13. idegenbeli fellépésén a nyolcadikat.

Bővebben itt olvashat a találkozóról!

PRIMERA DIVISIÓN
24. forduló
Atlético Madrid–Valladolid 3–0 (Raúl García 3., Diego Costa 4., Diego Godín 74.)