La Liga: a bajnokcsapat bedarálta a Málagát

2014.11.22. 17:56
Az Atlético Madrid hazai pályán 3–1-re legyőzte a Málagát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában.

Tiago már a 12. percben megszerezte a vezetést a címvédőnek – egy jobb oldali szögletet fejelt az ötösről a kapuba. Az első félidő végén pedig Antoine Griezmann egy végletekig kijátszott akció végén passzolt közelről az üres kapuba.

Ekkor, kétgólos hazai előnynél nehezen volt elképzelhető, hogy a madridiak nem tartják otthon a három pontot, de a második félidő 13. percében Roque Santa Cruz szépített.

A 73. percben García Samuel megkapta a második sárgáját, így tíz emberrel nagyon kevés esélye maradt a Málagának az egyenlítésre. Nem is sikerült neki, sőt a 84. percben minden eldőlt: Diego Godín fejesével bebiztosította a győzelmet az Atlético.

SPANYOLORSZÁG, LA LIGA
12. FORDULÓ
Atlético Madrid–Málaga 3–1 (Tiago 12., Griezmann 44., Godín 83., ill, Santa Cruz 64.)