La Liga: Torres az Eb-finálét idézte, jó párost alkot Correával

2015.09.19. 22:22
Az Atlético Madrid 2–0-ra megverte az Eibart idegenben a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában.

A 62. percben Ángel Correa szerzett vezetést a madridiaknak. Fernando Torres tört be a hazaiak tizenhatosán belülre, majd visszapasszolta a labdát az argentin támadó elé, aki úgy vert át két védőt, hogy hozzá sem ért a labdához, majd a kapuba lőtt. 0–1 Ángel Correa szerzett vezetést a madridiaknak. Fernando Torres tört be a hazaiak tizenhatosán belülre, majd visszapasszolta a labdát az argentin támadó elé, aki úgy vert át két védőt, hogy hozzá sem ért a labdához, majd a kapuba lőtt. 0–1

A 77. percben Correa visszaadta a kölcsönt a spanyol támadónak, akit nagyszerűen indított, és Torres hasonló gólt szerzett, mint a 2008-as Európa-bajnokság döntőjében. 0–2

Emlékeztetőül Torres gólja a 2008-as Eb-döntőben:

A Valencia nem bírt a Dani Ceballos kiállítása miatt a 48. perctől emberhátrányban játszót Betisszel, gól nélküli döntetlennel ért véget az összecsapás (0–0).