La Liga: megszakadt a Sevilla sorozata Barcelonában

2017.01.29. 18:13
Az Espanyol hazai pályán 3–1-es győzelmet aratott a Sevilla felett hazai pályán, ezzel megszakítva a vendégek ötmeccses győzelmi sorozatát.

Korán emberhátrányba kerültek a vendégek: Nicolas Pareját már a második percben kiállította a játékvezető – jóformán meg sem izzadt, már mehetett is zuhanyozni. A buktatásért megítélt büntetőt José Antonio Reyes magabiztosan értékesítette.

Az Internazionalétől nemrég érkező Sztevan Jovetics ugyan kiegyenlített, de azt követően érvényesült az emberelőny: még a szünet előtt Marc Navarro, majd a második játékrészben Gerard Moreno is betalált, így megszakadt a Sevilla ötmeccses szériája.

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ

Alavés–Atlético Madrid 0–0
Eibar–Deportivo La Coruna 3–1 (Adrián 4., Sergi Enrich 15., Lejeune 72., ill. Colak 19.)
Villarreal–Granada 2–0 (Bruno Soriano 42., Álvaro 73.)
Leganés–Celta Vigo 0–2 (Álvaro Lemos 32., Guidetti 66. – 11-esből)
Betis–Barcelona 1–1 (Alegría 75. ill. L. Suárez 90.)
Espanyol–Sevilla 3–1 (Reyes 4. – 11-esből, M. Navarro 45+2., G. Moreno 71., ill. Jovetics 20.)

Athletic Bilbao–Sporting Gijón 2–1 (Muniain 50., Aduriz 71. – 11-esből, ill. Cop 27. – 11-esből)
Real Madrid–Real Sociedad3–0 (Kovacic 38., C. Ronaldo 51., Morata 83.)