La Liga: belealudt a meccsbe, nem állt élre az Atlético

2015.10.30. 22:24
Az Atlético Madrid fontos pontokat hullajtott a Depor otthonában (Fotó: Action Images)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában az Atlético Madrid 1–1-es döntetlent játszott a Deportivo La Coruna otthonában.

Nem mondhatni, hogy feküdt volna az elmúlt időszakban a madridiak játéka a Depornak, a legutóbbi hét összecsapáson egy pontot szerzett, és hatszor is gól nélkül maradt.

Ennek megfelelően hatalmas mezőnyfölényben játszott az első félidőben a vendégcsapat, és igazából még a Depor számára volt hízelgő az egygólos hátrány: a 34. percben Tiago távoli lökete kötött ki a bal alsó sarokban (0–1).

Ez már az ötödik gólja volt az Atléticónak a 16-oson kívülről a szezon során!

A második félidőre az Atlético visszavett az iramból, erre pedig a 75. percben rá is fázott, Giménez volt könnyelmű, Lucas Pérez lecsapott a labdára, két embert kicselezett, majd a bal alsóba gurított (1–1).

Sőt, a végén kis híján el is vesztette a meccset az Atlético, de Fajr 27 méteres lökete után a kapufa hárított, így maradt az 1–1, az Atlético viszont így sem tudta megelőzni a Real, Barca duót.