La Liga: Aduriz az utolsó percben döntött Bilbaóban

2017.02.11. 20:31
Az Athletic Bilbao hazai pályán 2–1-re nyert a Deportivo La Coruna ellen, ezzel a múlt heti kisiklás után újra három pontot gyűjtött Ernesto Valverde egyesülete.

Emre Colak hatalmas lövésével még az első játékrész végén vezetést szerzett a Depor, de Iker Muniain fejesével, illetve Aritz Aduriz okos lövésével az utolsó húsz percben megfordította a mérkőzés állását a baszk alakulat.Emre Colak hatalmas lövésével még az első játékrész végén vezetést szerzett a Depor, de Iker Muniain fejesével, illetve Aritz Aduriz okos lövésével az utolsó húsz percben megfordította a mérkőzés állását a baszk alakulat.

SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
Athletic Bilbao–Deportivo La Coruna 2–1 (Muniain 71., Aduriz 89., ill. Colak 42.)