nemzetisport.hu 2018.09.23 22:43 Frissítve: 2018.09.23 23:28

La Liga: a Barcelona megbotlott odahaza a Girona ellen

Nagy meglepetésre nem tudta legyőzni az FC Barcelona odahaza a Gironát, sőt a címvédőnek kellett egyenlítenie a La Liga 5. fordulójában rendezett mérkőzésen.

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
FC Barcelona–Girona 2–2
(Messi 19., Piqué 63., ill. Stuani 45., 51.)
Kiállítva: Lenglet (35., Barcelona)

A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!

KORÁBBAN

Getafe–Atlético Madrid 0–2 (Soria 14. – öngól, Lemar 60.)
Huesca–Real Soceidad 0–1 (Merino 64.)
Rayo Vallcano–Deportivo Alavés 1–5 (De Tomás 30., ill. X. Navarro 8., Ibai Gómez 34., 76., Calleri 56., Burgui 95.)
Celta Vigo–Valladolid 3–3 (Aspas 5., 54., Maxi Gómez 9., ill. Plano 39., Enes Ünal 65., Leonardo Suárez 94.)
Eibar–Leganés 1–0 (Kike 52.)

Real Madrid–Espanyol 1–0
(Asensio 41.)
Real Betis–Athletic Bilbao 2–2 (Bartra 5., Canales 68., ill. I. Williams 7., R. García 18.)
Levante–Sevilla 2–6 (Martí 12., Kjaer 90. – öngól, ill. Ben Yedder 11., 35., 45., Carrico 21., André Silva 49., Sarabia 59.)

Spanyol labdarúgás BABJÁK BENCE

A Levante tíz napig csak a Real Madrid elleni bajnokira készült, végül 2–1-re győzött.

2018.10.20 20:18:31

Spanyol labdarúgás nemzetisport.hu

Labdarúgás mesterfokon: hat gól és fantasztikus Ter Stegen-bravúrok a Camp Nouban.

2018.10.20 10:25:33

A La Ligában negyedik, minden sorozatot figyelembe véve ötödik alkalommal nem tudott nyerni a királyi gárda.

2018.10.07 18:17:59

Már a második percben hátrányba kerültek a katalánok, de Messi még az első félidőben egyenlített.

2018.10.06 17:41:42

Tovább folytatódik a királyi gárda rossz sorozata, több mint négyszáz perce gólt sem szereztek Gareth Bale-ék.