Férfi röplabda NB I: könnyedén nyert otthon a Kecskemét

2018.01.20. 18:59
A Kecskemét hazai pályán 3:0-ra nyert a MAFC ellen a férfi röplabda NB I egyetlen szombati összecsapásán.

FÉRFI RÖPLABDA NB I
HÉP-Kecskeméti RC–MAFC-BME 3:0 (20, 21, 17)
Kecskemét, 150 néző. V: Halász E., Halász T.
Kecskemét: Szabó M. 5, Török R. 3, Krupánszki 13, Gacs 7, Kovács Z. 13, Dávid 9. Csere: Deák (liberó), Kunert 3. Vezetőedző: Szasa Nedeljkovics.
MAFC: Bakóczy 2, Kun 8, Eke 3, Bán B. 6, Tar 4, Szabó B. 8. Csere: Varga D. (liberó), Farkas T. 3, Posztós 3, Csépke. Vezetőedző:
Az eredmény alakulása. I. szett: 8:5, 16:13, 21:18. II. szett: 8:6, 16:13, 21:17. III. szett: 8:2, 16:11, 21:16.FÉRFI RÖPLABDA NB I

Szasa Nedeljkovics:
– Hiányoztak már a hasonló adrenalinú mérkőzések. Dávid Zoltán visszatért és játéklehetőséget is kapott, hogy újra visszazökkenjen a ritmusba.
Novák László: – Méltó ellenfeleink voltunk a Kecskemétnek, de túl sok ki nem kényszerített hibát vétettünk, ami egy ilyen ellenféllel szemben nem fér bele. Voltak szép periódusaink is, és jó úton járunk.