Férfi röplabda: kiesett a Pénzügyőr a Challenge-kupából

2018.12.04. 19:18
A Pénzügyőr kedden búcsúzott a férfi röplabda Challenge-kupától, mivel a múlt heti, hazai mérkőzéshez hasonlóan idegenben is simán, három játszmában kikapott az orosz Belgorodtól a legjobb 32 között.

A CEV-kupában címvédő oroszok mindhárom szettet nagy fölénnyel nyerték, így 59 perc játék után lezárták a találkozót.

FÉRFI RÖPLABDA CHALLENGE-KUPA, A 32 KÖZÖTT, VISSZAVÁGÓ
Belogorje Belgorod (orosz)–LV Sport Pénzügyőr SE 3:0 (16, 12, 17)
Belgorod, 1100 néző. V: Hazsijev (azeri), Cvetkovics (szerb).
BELGOROD: Hanipov 7, Bagrej 3, Szemisev 10, Szafonov 7, Szigyenko 16, Tetyjuhin 10. Csere: Golubjev (liberó). Vezetőedző: Szlobodan Kovacs.
PÉNZÜGYŐR: Rása 1, Magyar 2, Kiss D. 1, Flachner D. 6, Kovács Z. 2, Vityjuk 6. Csere: Bán (liberó), Szalai 2, Takács G., Kovács S. Vezetőedző: Jókay Zoltán.
Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:3, 16:8, 21:12. II. játszma: 8:4, 16:8, 21:10. III. játszma: 8:2, 16:8, 21:13.
Továbbjutott a Belgorod kettős győzelemmel.
Jókay Zoltán:
– Csalódott vagyok a mutatott játék miatt, hasonló teljesítményt vártam volna, mint az első mérkőzésen.