Férfi röplabda KEL: továbbra is nyeretlen a Kazincbarcika

NSO/MTI NSO/MTINSO/MTI NSO/MTI
2017.02.19. 20:31
A Kazincbarcika hazai pályán három szettben kikapott a szlovák Spartak Miava együttesétől vasárnap a férfi röplabda Közép-európai Liga alapszakaszában.

A regionális nemzetközi sorozat egyetlen magyar férficsapata mind a hat eddigi mérkőzését elvesztette.

VEGYÉSZ RC KAZINCBARCIKA–SPARTAK MYJAVA (szlovák) 0:3 (–25, –23, –18)
Kazincbarcika, 150
néző. V: Milic, Isaljovic (osztrákok)
KAZINCBARCIKA: Toronyai 4, Borovicsanin 8, Banai 4, ÁRVA 19, Budai B. 5, JUHÁSZ P. 9. Csere: Dudás (liberó), Surányi, Kozsla, Kovács Z., Kecskeméti. Edző: Daniel Oravec
SPARTAK MYJAVA: Hauer 2, Konc 4, TARABUS 9, KATONA 26, Ihnát 4, DUREC 9. Csere: Ochodnicky (liberó), Pokopec 3, Adámik 5. Edző: Luboslav Saláta
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 4:2, 12:10, 16:13, 20:15, 23:23. 2. játszma: 6:2, 10:5, 14:9, 18:13, 19:20. 3. játszma: 4:2, 7:8, 10:13, 12:16, 14:20
Daniel Oravec:
– Nagy lehetőséget szalasztottunk el, ugyanis az első és a második játszmában is öt-öt pontos vezetést adtunk le. Sajnos nem volt csapatunkban domináns szereplő, aki magával ragadta volna társait, és leblokkoltunk. Ha ezeket sikerült volna hozni, egészen biztosan más végeredmény születik.
Luboslav Saláta: – A mérkőzés első és második játszmájában meglepetek bennünket a hazaiak. Játékosaimból hiányzott a tűz, a lendület és az átütő erő is. A folytatásban rendeztük sorainkat, feljavult a mezőnymunkánk és a sáncmunkánk is jobb lett, így tudtuk a magunk javára fordítani a mérkőzést.