2464093 24640932464093 2464093
2011.12.15. 21:12
Véget ért a szorgalmi időszak, véget ért az ősz bár az időn ez nem látszik és véget ért a  PLL őszi szezonja is. December 12.-én tartottuk...

Véget ért a szorgalmi időszak, véget ért az ősz bár az időn ez nem látszik és véget ért a PLL őszi szezonja is.

December 12.-én tartottuk az utolsó utáni játéknapot, melyen megrendezésre került egy nagy téttel bíró halasztott meccs, egy díjkiosztó és egy rájátszás - a tét a feljutás volt.

Vaskapu II - The Killers 5-3

A mérkőzést a 6. fordulóban kellett volna lejátszani, azonban a Killers előzetesen jelezte, hogy nem tud kiállni, a Vaskapu második csapata pedig rendkívül sportszerűen belement a halasztásba. Rápillantva az eredményre, konstatálhatjuk, az élet őket igazolta.
A meccs azonban csak az utolsó percekben dőlt el. Az első félidőben sokáig 1-1, a fordulást követően majd 10 percig 3-3 volt az állás, ha ez maradt volna, akkor a Bp Rangers nevető harmadikként maradhatott volna a rájátszást érő második pozícióban. Mint azt a mellékelt ábra is mutatja, nem maradt, ezzel a Vaskapu II csapata ezüstig lőtte magát, készülhetett a díjátadóra, majd a rájátszásra.

Díjátadó

Az eddigi szokásoknak megfelelően az eseményen minden csapat gazdagabb lett egy oklevéllel, az első osztály dobogósai érmeket, a bajnok Vaskapu pedig a vándorserleget viheti haza, immáron örökre.

Idén először a másodosztály dobogósai is érmekkel, a győztes BSE 37 pedig kupával távozhatott.

Díjazásra kerültek a gólkirályok, a másodosztályt Lukács Vince, míg az elsőt Marek Sokolowski nyerte.

A díjátadóról készült képeket megtekinthetitek a JÁK HÖK facebook oldalán itt és itt.

Post Gólya United - Vaskapu II 4-4 (hetesekkel 3-2)

A mérkőzés a várt izgalmakat és enyhe PGU fölényt hozott, azonban hiába vezettek többször is -egy ízben két góllal- a post gólyák, a Vaskapu II bizonyította, hogy nem véletlenül szerezte meg az ezüstérmet a másodosztályban. A találkozó így döntetlennel ért véget következhetett hát a büntetőpárbaj!
A heteseket a Vaskapu kezdte, rögtön egy kihagyott lehetőséggel. A többi rúgó lába már nem remegett meg, így a Post Gólya United diadalmaskodott, és őrizte meg a helyét az első osztályban.

A büntetőpárbajról készült videót megtekinthetitek itt.