Videó: Gattuso így örült Adorjánék legyőzésének

2016.09.05. 00:24
A Pisa labdarúgócsapata 1–0-ra nyert hazai pályán a Novara ellen az olasz másodosztály 2. fordulójában, edzője, Gennaro Gattuso nagy örömére.

Gennaro Gattuso egy hónappal a lemondását követően tért vissza a Pisa kispadjára, bár a Novara elleni bajnokit eltiltás miatt csak a lelátóról nézhette végig. Ott is ugyanolyan hőfokon égett, mint régebben a pályán, a lefújás után nem titkolta örömét. A vendégcsapatban Adorján Krisztián a 60. percben csereként állt be, a 76. percben sárga lapot kapott.

GATTUSO ÖRÖME

A Spezia Tamás Krisztián nélkül játszott gól nélküli döntetlent a Latina vendégeként.Adorján Krisztián a 60. percben csereként állt be, a 76. percben sárga lapot kapott.

A Spezia Tamás Krisztián nélkül játszott gól nélküli döntetlent a Latina vendégeként.

Trapani–Pro Vercelli 1–1
Az élcsoport: 1. Cittadella 6 pont, 2. Hellas Verona 4 (5–2), 3. Benevento 4 (3–1)