Serie A: piros lapot és négy gólt kapott idegenben a Samp

2017.09.30. 20:27
Hazai győzelem született az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 7. fordulójának első mérkőzésén: az Udinese 4–0-ra diadalmaskodott a Sampdoria felett, miután háromszor is büntetőhöz jutott a már az első félidőben emberhátrányba kerülő genovaiakkal szemben.

Az Udinese először a 27. percben jutott tizenegyeshez, amelyet Rodrigo De Paul végzett el, méghozzá sikeresen, így a hazaiak kerültek előnybe. A Sampdoriának a 40. percben jött az újabb csapás: Edgar Barreto megkapta a második sárga lapját, ezzel a vendégek emberhátrányba kerültek.Rodrigo De Paul végzett el, méghozzá sikeresen, így a hazaiak kerültek előnybe. A Sampdoriának a 40. percben jött az újabb csapás: Edgar Barreto megkapta a második sárga lapját, ezzel a vendégek emberhátrányba kerültek.

Ha ez még nem lett volna elég, a hazaiak javára a második félidőben is büntetőt ítéltek, ezt értékesítve Maxi López a 66. percben megduplázta az előnyt.

Az udineiek a meccs hajrájában megmutatták, hogy nem csak tizenegyesből tudnak gólt lőni, ugyanis Maxi López másodszor is kapuba talált, aztán a hosszabbításban csak összejött nekik még egy büntető – ezt Seko Fofana értékesítette, amit követően Michael Fabbri játékvezető le is fújta a találkozót.

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ

Udinese–Sampdoria 4–0 (De Paul 27. – 11-esből, M. López 66. – 11-esből, 85., Fofana 95. – 11-esből)
Genoa–Bologna 0–1 (R. Palacio 73.)