Serie A: nem született döntés a genovai derbin

H. D.H. D.
2020.11.01. 22:38
Nagy volt a csata, de nem született döntés a genovai derbin (Fotó: Getty Images)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójának vasárnapi játéknapján nem született döntés a genovai derbin: a Sampdoria 1–1-es döntetlent játszott a Genoával.

A Sampdoria a 23. percben szerzett vezetést a Genoa elleni városi derbin: kontra végén Jakub Jankto húzott jobbról befelé, majd 17 méterről a kapu jobb oldalába küldte a labdát. 1–0

Jakub Jankto gólja

Öt perccel később már jött is az egyenlítés, jobb oldali beadás után nem sikerült túl jól tisztázniuk a hazaiaknak, így Gianluca Scamacca helyzetbe került, és jobbal remekül kilőtte a kapu jobb alsó sarkát. 1–1

Gianluca Scamacca gólja

A második félidőben Keita Baldénak előtt több gólszerzési lehetősége is volt, ám vagy a kapufa, vagy Mattia Perin kifogott rajta, így maradt az 1–1-es döntetlen.

Az Udinese–Milan mérkőzésről ide kattintva, a Spezia–Juventus és a Torino–Lazio mérkőzésről ide kattintva, a Roma–Fiorentina és a Napoli–Sassuolo mérkőzésről pedig ide kattintva olvashat.