Serie A: nem bírt egymással az Atalanta és az Internazionale

R. P.R. P.
2022.01.16. 22:49
Juan Musso munkában (Fotó: AFP)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában gól nélküli döntetlennel ért véget az Atalanta és az Internazionale rangadója.

Igazi rangadónak ígérkezett az Atalanta–Internazionale meccs az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában, hiszen a 49 ponttal éllovas vendégek a 41 pontos negyedik helyezetthez látogattak.

Az első félidőben az Inter jóval többet birtokolta a labdát (64:36 arányban), de a kaput eltaláló lövések száma egyenlően alakult (1-1).

A második félidőben az Atalanta valamivel aktívabb volt, de összességében Simone Inzaghi csapata birtokolta többet a labdát. Mindkét gárda rengeteg helyzetet dolgozott ki, de Juan Musso és Samir Handanovic is nagyszerűen védett, így gól nélkül ért véget a találkozó.

A Gian Piero Gasperini irányította hazaiak tehát nem tudták csökkenteni a különbséget az éllovassal szemben, viszont Simone Inzaghi együttese így kétpontosra növelte előnyét a Milannal szemben (amely hétfőn lép pályára).