Serie A: megszenvedett az egy pontért az Inter a Torino ellen

2017.11.05. 14:33
Candreva (labdával) és társai nagy nehezen csíptek meg egy pontot (Fotó: AFP)
Az olasz élvonalbeli bajnokság 12. fordulójában a forduló előtt második helyen álló Inter csak 1–1-es döntetlent játszott a Torinóval hazai pályán, ráadásul úgy, hogy a vendégek Iago Falque góljával a 60. percben vezetést szereztek, s az Inter csupán a 79. percben egyenlített Eder találatával.

Az első félidőben az első kapura lövést ugyan a Torino jegyezte, mégis az Inter állt közelebb gólszerzéshez, de Icardi és társai nem tudtak túljárni a torinói kaput őrző Sirigu eszén.

A fordulás után némi meglepetésre a Torino került előnybe, miután negyedóra játékot követően Iago Falque szép egyéni akció végén talált Handanovic kapujába, 0–1.

A hajrára fordulva az egyre nagyobb sebességbe kapcsoló Inter sokadik gólhelyzetét már ki tudta használni, Icardi hozta kihagyhatatlan helyzetbe Edert, aki közelről nem is hibázott, 1–1.

Az utolsó percben akár a győzelmet is megszerezhette volna az Inter, de Vecino hatalmas lövése tán a labda a keresztlécen csattant.

Maradt tehát az 1–1, így Luciano Spaletti csapata legalább a veretlenségét megőrizte a Torino ellen.