Serie A: ilyet látott már? Vizespalackkal a kezében lőtt gólt a válogatott támadó – videó

M. D.M. D.
2021.09.26. 11:18
Nem mindennapi módon, vizespalackkal a kezében lőtt gólt Mattia Destro, a Genoa nyolcszoros olasz válogatott labdarúgója a Veronának a két csapat szombati olasz bajnoki mérkőzésén (3–3). A 30 éves támadó a meccs után a találata körülményeiről mesélt a Sky Italiának.

„Görcsöt kaptam és fáradt voltam, nem tudtam, hova dobjam a palackot, ezért a kezemben tartottam” – elevenítette fel a történteket Destro, aki ugyan a 85. percben előnyhöz juttatta kétgólos hátrányból felálló csapatát, ám a vendégek Nikola Kalinic révén a hosszabbításban egyenlítettek, így mindkét alakulat egy ponttal gazdagodott.

Destro egyébként mostanság jó formának örvend, ebben a bajnoki idényben az eddigi négy meccsén összesen négy gólt szerzett.

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
Genoa–Hellas Verona 3–3 (Criscito 77., 80. – az elsőt 11-esből, Destro 85., ill. Simeone 8., Barak 49. – 11-esből, Kalinic 90+1.)

Mattia Destro a gólöröméhez már nem vitte magával a vizespalackot (Fotó: Getty Images)