Serie A: hiába vezetett kétszer a Milan, ez sem volt elég

2016.01.23. 22:43
A Milan az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 21. fordulójában 2–2-es döntetlent játszott az Empolival.

A Milan az Empolihoz látogatott a Serie A 21. fordulójában. Noha Szinisa Mihajlovics csapata Carlos Bacca góljával már a nyolcadik percben vezetést szerzett, a hazaiak Piotr Zielinski révén még az első félidőben egyenlítettek (1–1). A lengyelnek Roccardo Saponara, a Milan korábbi játékosa adta a gólpasszt.Carlos Bacca góljával már a nyolcadik percben vezetést szerzett, a hazaiak Piotr Zielinski révén még az első félidőben egyenlítettek (1–1). A lengyelnek Roccardo Saponara, a Milan korábbi játékosa adta a gólpasszt.

A második félidőben Giacomo Bonaventura juttatta ismét előnyhöz a piros-feketéket (2–1), de a 36 esztendős Massimo Maccarone a 61. percben másodszor is egyenlített.

A döntetlen azt jelenti, hogy a Milan nem tudta beérni pontszámban az ötödik helyezett Romát, míg az Empoli a nyolcadik a tabellán.