Serie A: az Empoli győzött a nyeretlenek mérkőzésén

2014.10.05. 14:29
Az újoncok csatájában az Empoli simán, 3–0-ra nyert a Palermo ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.

Az Empoli az első pillanatoktól kezdve uralta a mérkőzést, Massimo Maccarone révén már a 4. percben vezetést is szerzett, amit a 34. percben Lorenzo Tonelli kétgólosra növelt. A Palermo a második játékrészre sem tudta felszívni magát, Manuel Pucciarelli ráadásul a 64. percben az Empoli harmadik gólját is megszerezte – 3–0, ez is lett aztán a végeredmény. Vereségével a Palermo továbbra is a tabella 19. helyén szerénykedik, míg az Empoli megszerezte első győzelmét.

Három mérkőzés ment le eddig a 6. fordulóból, és a vendégcsapatok még nem szereztek gólt.