Serie A: a Roma hazai pályán sem bírt a Milannal

2016.01.09. 22:51
Nem bírt egymással a Roma és a Milan (Fotó: Action Images)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójában a Roma hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az AC Milannal.

Pedig jól indult a meccs a „farkasok” számára, hiszen Pjanic passza után Rüdiger a 4. percben előnyhöz juttatta a gárdát (1–0).

Negyedóra után érkezett meg a meccsbe a Milan, de betalálnia az első félidőben nem sikerült.

Nem úgy a fordulást követően, Honda beadása után Kucka fejesével az 50. percben egyenlítettek a vendégek (1–1).

A nem éppen fénykorát élő klub ezt követően egyértelműen átvette a kezdeményezést, Kuckának például futtából csak a kapuba kellett volna passzolnia – a szép támadás végén azonban ehelyett ziccerben a kapu fölé lőtt.

A 64. percben szintén megvolt az esély az újabb vendéggólra, de Bacca „Priskin-szerű” megoldása után a labda a lécről fölé szállt.

Ezután viszont ismét a Roma következett, Gervinho alig helyezett a kapu mellé, majd Florenzi átlövése veszélyeztetett, de újabb gól nem esett, így a májusi 2–1-es Milan-siker után a „farkasok” ezúttal sem bírtak a piros-feketékkel.